En Directe: El menú d’esport català pel cap de setmana Propostes per veure esport en directe i gratis per streaming, del 19 al 21 de març

Cada cop hi ha més oferta per gaudir de tot l’altre esport de casa nostra des de casa o des d’on siguis, de manera gratuïta. Des de la Fosbury t’ho volem posar fàcil amb aquest menú-resum de l’oferta que hem trobat i amb enllaços per veure’ls en directe.
Si sabeu de més partits o competicions que es puguin veure en streaming i no estiguin en el nostre menú, ens els podeu fer arribar a salta@fosbury.cat Moltes gràcies!
Divendres 19 de març
Dissabte 20 de març
8h | PATINATGE SOBRE GEL | Campionat d’Espanya
SESSIÓ DISSABTE MATÍ (RFEDH)

11h a 14h | TIR AMB ARC | Campionat d’Espanya de Sala
CLASSIFICATORI 3D SALA (TORN 2) (Fed. Esp. Tiro con Arco)

11:50h | WATERPOLO | DH Femenina
CE Mediterrani – CN Sant Andreu (RFEN.tv)

14h | HOQUEI GEL | Semifinals LNHH Masc.
Barça – Jaca (RFEDH)

15:20h | HOQUEI GEL | Semifinals LNHH Masc.
Puigcerdà – Txuri Urdín (RFEDH)

15:15h a 20:45h | TIR AMB ARC | Campionat d’Espanya de Sala
ELIMINATORIA INDIVIDUALS 3D SALA (Fed. Esp. Tiro con Arco)

15:30h | PATINATGE SOBRE GEL | Campionat d’Espanya
SESSIÓ DISSABTE TARDA (RFEDH)

18h | VOLEIBOL | Liga Iberdrola Femenina (Play-Off pel títol – J1)
Avarca de Menorca –
DSV CV Sant Cugat
18:00h | HANDBOL | 1a Estatal Masc.
Avannubo BM La Roca – Poble Nou

18:05h | BÀSQUET | LEB Plata
CB Prat – Pardinyes Lleida (Xala.cat)

Inclou connexions amb els partits:
CB Valls Òptiques Teixidó – Artes Grup Via
CB Artés Reus Ploms Salle – Basket Almeda
18:50h | HOQUEI PATINS | OK Lliga Masc.
Reecam Làser CH Caldes – CH Mataró (OKLiga.tv)

18:50h | HOQUEI PATINS | OK Lliga Masc.
CP Calafell Tot l’Any – CP Voltregà Stern-Motor (OKLiga.tv)

19h | HANDBOL | Plata Masculina (Fase per la permanència)
UE Sarrià – iKasa Madrid
  – (La Prèvia de CatHandbol)
19:30h | HANDBOL | 1a Estatal
Creu Alta Sabadell – Finestrelles Shopping Center Handbol Esplugues

20h | HANDBOL | Plata Masculina (Fase per la permanència)
Handbol Bordils – Trops Málaga
  – (La Prèvia de CatHandbol)
Diumenge 21 de març
8:30h | PATINATGE SOBRE GEL | Campionat d’Espanya
SESSIÓ DIUMENGE MATÍ (RFEDH)

11h a 13h | TIR AMB ARC | Campionat d’Espanya de Sala
CLASSIFICATORI TRADICIONAL I NU SALA (Fed. Esp. Tiro con Arco)

11:50h | HOQUEI PATINS | OK Lliga Masc.
CE Lleida Llista Blava – CP Taradell  (OKLiga.tv)

13h | HANDBOL | Plata Masculina (Fase pel títol)
Barça B – Alcobendas
  – (La Prèvia de CatHandbol)
15:10h a 17h | TIR AMB ARC | Campionat d’Espanya de Sala
ELIMINATÒRIES EQUIPS MIXTES TRADICIONAL I NU SALA (Fed. Esp. Tiro con Arco)

15:50h | HOQUEI PATINS | OK Lliga Masc.
Garatge Plana Girona CH – CH Palafrugell (OKLiga.tv)

19:50h | HOQUEI PATINS | OK Lliga
Reus Deportiu Miró – Barça (Ok Liga TV i Esport 3)

ARXIU: Recupera algun dels vídeos destacats de la setmana
HANDBOL (DH Plata Masculina): Barça B – Sant Martí Adrianenc

Nova revista en paper a la venda.

Fes possible la Fosbury! Associa’t-hi!